Čo si obliecť na Vianočné fotenie?

07.10.2021

Samozrejme, že farby Vianoc sú červená a zelená, no nie je to určite podmienkou obliecť sa do týchto farieb. Vhodné sú aj zlatá, strieborná, zemité farby, biela...


Taktiež existuje viacero štýlov, do ktorých sa môžete obliecť. Podľa toho budú vaše fotky pôsobiť - buď budú veselé, alebo elegantné alebo niečo medzi a to si nižšie predstavíme😊
Určite je vhodné aby ste sa ako rodina zladili. Ak má žena červené šaty, je krásne ak aj muž a deti majú aspoň ako doplnok niečo červené.

Vtipné svetre

Trendy sú nielen detské vtipné vianočné svetríky, super to vyzerá aj keď sa celá rodina oblečie do takýchto svetrov. V obchodoch ale aj na eshopoch určite nájdete rôzne vtipné svetríky napríklad so sobom, či vločkami pre celú rodinu. Je to milé, krásne a veselé, odviazané a keď sa niekto pozrie na vašu fotku, vyčarí mu určite úsmev na tvári. 

Luxusný štýl

Pre jednoduché, luxusné scény či už tmavé alebo biele či zlaté je vhodné fotku doplniť krásnym luxusným oblečením. Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása a štýl, takže môžte zvoliť jednoduché rolákové šaty smaragdovej farby. Určite pouvažujte o zlatej či striebornej farbe šiat, no červená, či bordová budú taktiež na mieste. Vhodné sú aj kombinácie s čipkou. Šaty môžu byť dlhé ale aj krátke.  Jemný make up, rúž, jednoduchý účes všetko dotvorí. Pre mužov je typycké nohavice, jednofarebná košeľa, sako alebo vestička. Pre deti je to podobné ako u dospelých, väčšinou žiadne vianočné vzory, ak sú tak len jemné a nenápadné.
Takýto štýl je vhodný pre ľudí, ktorí chcú aby ich fotky vyzerali elegantne a luxusne. 

Overená klasika 

Tento štýl je neutrálny a vhodný v podstate na akúkoľvek scénu. Vaše fotky budú krásne nebudú ani príliš veselé ani príliš vážne. Najčastejšie sú obľúbené šaty červenej, zelenej farby, môžu byť kárované, ale aj jednofarebné, úzke, či voľné, úpletové.... Pre deti sú vhodné rôzne veselé svetríky, či košele a šaty s vianočnou potlačou. Muži si väčšinou obliekajú rifle, či nohavice a ktomu jednofarebný svetrík či tričko ale tiež svetre s vianočnou potlačou, či károvaný vzor. 

Toto je jednoduché, milé, nie moc veselé/šialené ani priveľmi elegantné a vážne. 

Verím, že pre vás výber vhodného oblečenia nebude stres. 
Vyberajte hlavne podľa toho aká ste rodina a ako chcete aby fotky pôsobili. 

Ak ste veselí, a máte radi zábavu, ľudia vás poznajú podľa týchto vlastností, tak určite voľte aj zábavné oblečenie ako napríklad veselé svetríky pre všetkých. 

Ak chcete pôsobiť vážne a elegantne tak zvoľte luxusný štýl oblečenia. 

A ak ste obyčajná rodinka, ktorá má rada pohodlie a chcete aby vaše fotky boli niečo medzi elegantnosťou a veselosťou tak to pravé pre vás bude "overená klasika" 😊.

Napíšte mi na alzbeta.meszaros@gmail.com

Alebo ma nájdete na na Facebookovej stránke ELIS Photography