Iba tomu, čomu veríte vy, veria aj ostatní. 

O mne

"Fotoaparát je nástroj, ktorý učí ľudí ako vidieť svet bez foťáku..."

Určite mi dáte za pravdu, keď poviem, že naša pamäť nie je úplne geniálna. Kto z vás si napríklad presne z hlavy pamätá, ako vaše dieťa vyzeralo keď malo 3 mesiace, keď malo 9 mesiacov.... Ako ste vyzerali vy pred troma rokmi, napríklad? 

No ja si to veľmi nepamätám, možno tak hmlisto.... Ale keď si otvorím album fotiek, hneď sa všetky spomienky odrazu vynoria. A pri každej fotke sa mi v hlave spustí video so zážitkami, o tom čo sa dialo, keď vznikla táto fotka, neverím ako som vyzerala ja, ako vyzerala moja dcérka, ako rýchlo vyrástla, neskutočne sa zmenila.... 

Preto sú fotografie nesmierne dôležité. 

Volám sa Alžbeta a fotografii sa venujem už viac ako 4 roky. Je to niečo, čo na naozaj napĺňa a momentálne aj živí.  
Začala som fotením detí, rodiniek a tehotenskými foteniami a postupne som sa dostala (aj kvôli koronakríze) k fotografovaniu produktov pre eshopy a malých hand made tvorcov. Venujem sa fotografovaniu nehnuteľností pre realitných maklérov, ale aj predajcov nehnuteľnosti. 


Začala som sa zaoberať biznis fotením pre podnikateľov a vlastne všetkých, ktorí potrebujú profi fotky na svoj web, či sociálne siete. 


Fotím aj rôzne podujatia a postupne začínam aj so svadobnými foteniami a tiež aktívne fotím do fotobánk. 

Veľmi ma baví učiť sa novým veciam a novým smerov vo fotografii. Existujú fotografi, ktorí sú verní jednému smeru, no mňa neskutočne bavia nové výzvy - takže som otvorená akémukoľvek nápadu :D, a preto skúšam stále niečo nové. 


Som zakladateľkou projektu UČÍME SA FOTIŤ.
Pomáham všetkým milovníkom fotografie, hobby fotografom, začínajúcim fotografom naučiť sa základy fotografovania. Prevádzam ich všetkymi technikáliami fotografovania, učím ich krok za krokom všetko, čo potrebujú vedieť, aby sa naučili ovládať svoju zrkadlovku, aby sa naučili dávať do fotografií svoju dušu a aby sa nebáli ani v oblasti podnikania.

Svoje znalosti a skúsenosti odovzdávam vo sojich článkoch a e-bookoch, na FB stránke a keď situácia neskôr dovolí, tak aj na osobných kurzoch fotografovania. 


Alžbeta 

Nájsť ma môžete na FB ELIS Photography  
Ak vás zaujíma svet fotografie a chcete sa niečo nové naučiť kliknite sem UČÍME SA FOTIŤ

alebo mi napísať na alzbeta.meszaros@gmail.com alebo info@ucimesafotit.sk